








Відправка з 10 червня 2026855 ₴
Характеристика обладнання :
Варіанти матеріалу:
Штучна шкіра
"Алькантара" (штучна шкіра з оксамитовим ефектом)
Штучна шкіра з шовковим ефектом




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Ланцюжки |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 653 гр |
| Місткість ланцюгів | 15 шт |