Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика футляра :
- Футляр універсальний для монет, медалей, орденів, нагород
- Колір : синій
- Розміри : 90*124 мм, Висота : 28 мм
- Внутрішні розміри:
- нижня частина: 85*115 мм
- кришка (оксамитова): 80*110 мм
- Розмір посвідчення на фото : 80*110 мм
- В упаковці: 12 шт

|
| Вага | 90 г |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 124 мм |
| Матеріал | Оксамит |
| Тип | Футляри |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Колір | Синій |
| Призначення | Медалі |
| Стан | Новий |
|
| Внутрішня ширина | 85 мм |
| Внутрішня довжина | 115 мм |
- Ціна: 155,30 ₴
- Мінімальне замовлення: 8 шт.
- Спосіб упаковки: Кожен футляр упакований в картонну коробочку білого кольору. Ящик, коробка