




155,30 ₴
Мінімальне замовлення — 8 шт.
Характеристика футляра :

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Футляри |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Медалі |
| Колір | Зелений |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Вага | 90 г |
| Стан | Новий |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 85 мм |
| Внутрішня довжина | 115 мм |