-25%





10 305 ₴
7 728,80 ₴
Показати оптові ціниХарактеристика браслета:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Глідерний |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Сапфір |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Синій |
| Форма каменю | Овал |
| Довжина | 190 мм |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 13.8 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Класика |
| Вид виробу | Браслет |
| Матеріал | Срібло |