-10%








1 080 ₴
972 ₴
Показати оптові ціниХарактеристика підвіски:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Танзаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Синій |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 1.64 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Срібло |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіска срібна з танзанітом П4500/М-тз»