-10%








1 170 ₴
1 053 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики підвіски:
Султаніт – це камінь, відомий своїм ефектом зміни кольору залежно від освітлення. Колір змінюється від коричневого при денному світлі до зеленого при штучному освітленні.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Султаніт |
| Вид каменю/вставки | Імітація |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Зелений, Коричневий |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 1.8 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
| Матеріал | Срібло |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіска срібна з круглим султанітом П4500-слт»