-10%








990 ₴
891 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики підвіски:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Тематика малюнка/форми | Овальна форма |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Султаніт, Кубічний цирконій |
| Вид каменю/вставки | Імітація, Штучний |
| Форма каменю | Овал |
| Колір каменів | Зелений, Коричневий, Білий |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 1.5 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
| Матеріал | Срібло |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіска срібна з султанітом П1004-слт»