-25%








13 410 ₴
10 057,50 ₴
Показати оптові ціниХарактеристика браслета:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Браслет на руку |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Топаз, Кубічний цирконій |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Блакитний |
| Форма каменю | Овал |
| Довжина | 210 мм |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 10.16 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Класика |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний браслет з топазом, регульована застібка-слайдер Б030-гт»