


85,50 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Якщо ваше замовлення не досягло мінімальна кількість і сума - товар реалізується за роздрібною ціною - ціна сайту (оптова ціна), помножена на два

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Вага | 41 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальний |