-10%








1 432,80 ₴
1 289,50 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики підвіски:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Прапори, Ієрогліфи, Релігія/Хрестики, Зірка |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Без каміння |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.99 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна підвіска "Зірка Давида" 9ЗД-09»