-30%







7 020 ₴
4 914 ₴
Показати оптові ціниХарактеристика браслета:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Глідерний |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аметист |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Фіолетовий |
| Форма каменю | Овал |
| Довжина | 180 мм |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 11.62 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
| Виробник | Ама |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Срібло |
| Вид виробу | Браслет |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний браслет з натуральним аметистом В218/м-ам»