-10%






1 215 ₴
1 093,50 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Без каміння |
| Тематика малюнка/форми | Квадратна форма |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.46 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Срібло |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні "Геометрія" 14822»