-40%







2 556 ₴
1 533,60 ₴
Показати оптові ціниХарактеристика кольє :

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Перламутр |
| Вид каменю/вставки | Штучний, Натуральний |
| Колір каменів | Білий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 6.39 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Квіти |
| Розмір | 45 |
| Вид виробу | Кольє |
| Матеріал | Срібло |
| Вставка | цирконій кубічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібне кольє з перламутром "Квіточка" 7465»